Misso endise koolimaja võõrandamine eelläbirääkimistega pakkumise korras

Rõuge Vallavalitsus müüb eelläbirääkimistega pakkumise korras Rõuge vallale kuuluva endise Misso koolimaja asukohaga Rõuge vallas Misso alevikus Riia mnt 15 kinnistu (registriosa nr 2686141, katastritunnus 69801:001:1224, pindala 3674 m2, sihtotstarve ühiskondlike ehitiste maa 100%)

Kinnistu alghind on 100 000 eurot, kirjalikke pakkumisi saab esitada kuni 19. augustini 2024.

Pakkumise tagatisraha on 1 000 eurot. Pakkumise tagatisraha peab olema laekunud enne pakkumise esitamist Rõuge Vallavalitsuse arveldusarvele SEB pank EE231010402006965009

Kui tagatisraha ei ole laekunud pakkumiste esitamise päeval Rõuge Vallavalitsuse arveldusarvele siis lükatakse pakkumus tagasi. Tagatisraha arvestatakse eduka pakkumuse teinud pakkuja müügihinnast maha. Teistele pakkujatele tagastatakse tagatisraha 10 päeva jooksul peale eduka pakkuja väljaselgitamist.

Kui edukas pakkuja loobub ostu müügitehingust, siis tagatisraha ei tagastata.

1. Võõrandamise tingimused:
    • kinnistul asuv koolimaja ehitatakse ümber hooldekoduks, milles vähemalt 40 voodikohta;
    • hooldekodu peab olema võetud kasutusse ja alustama tööd hiljemalt nelja aasta jooksul
    • peale müügilepingu sõlmimist;
    • vara ostuhind peab olema tasutud enne müügilepingu sõlmimist;
    • vara võõrandamisega seotud müügilepingu ja asjaõiguslepingu sõlmimise kulud tasub ostja.
  2. Eelläbirääkimistega pakkumise võitjal tuleb tasuda kinnistu ostuhind hiljemalt notariaalse ostu-müügilepingu sõlmimise päevale eelnevaks päevaks ja kanda ostuhind Rõuge Vallavalitsuse pangakontole SEB pank EE231010402006965009 või Swedbank EE902200221068425529. Notariaalne ostu-müügileping tuleb sõlmida 30 päeva jooksul kinnistu eelläbirääkimistega teatavakstegemisest.
  1. Pakkumise tingimused:
    • pakkuja esitab kinnistu ostuhinna;
    • pakkuja esitab ideekavandi kinnistu ja kinnistul asuva hoone kasutamise kohta sh investeeringu suurus, töötajate arv, tegevuste ajakava;
    • pakkuja kinnitab vajalike finantsvahendite olemasolu;
    • pakkuja esitab oma eelnevad kogemused kinnistul planeeritaval tegevusalal;
    • pakkuja kinnitus, et on nõus kõigi võõrandamise tingimustega.
  1. Eelläbirääkimistega pakkumise võitja kinnitab Rõuge Vallavalitsus korraldusega.
  2. Eelläbirääkimistele kutsutakse üksnes nõuetele vastava pakkumise teinud osalejad
  1. Info kinnistu kohta:
  • Aadress: Rõuge vald, Misso alevik, Riia mnt 15
  • Tartu Maakohtu kinnistusosakonna kinnistusraamatu registriossa nr 2686141
  • (katastritunnus 69801:001:1224, pindala 3674 m2, sihtotstarve ühiskondlike ehitiste maa 100%). Kinnistul asub endine koolimaja hoone.Tegemist on 2008. aastal kasutusse võetud koolihoonega, mille mitteeluruumide pindala kokku on EHR andmetel 1379 m2.
  • Korruseid on kokku 3. Esimesel korrusel asuvad teenindavad ruumid, katla/tehnikaruum, pesuruumid ja suurem saal. Teisel ja kolmandal korrusel on peamiselt õpperuumid. Iga koridori lõpus avaneb kaunis vaade Pullijärvele ja teiselt poolt parkla osale tänava ääres. Hoonel on mitu sissepääsu, lisaks peasissepääsule on avariiväljapääs otse parklasse.
  • Piltidel näha olev mööbel jm vallasvara müügiks ei kuulu.
  1. Tehniline kirjeldus
    • Tarbimiskoha nimetusega Misso kool on seotud peakaitse 80A. Liitumispunkti faas ja pinge on 3X380V.
    • Sideühendus on võimalik, kuid hetkel puudub kehtiv leping operaatoriga (koolide ühisvõrk võeti maha).
    • Ehitusaasta 2008
    • Korruseid 3
    • Üldpind 1379 m2
    • Krundi pind 3674 m2