Rõuge valla aasta ettevõtja/ettevõte 2017

Rõuge Vallavalitsus ootab põhjendatud ettepanekuid Rõuge valla aasta ettevõtja 2017 väljaselgitamiseks. Kandidaate võivad esitada kõik asutused, ettevõtted, organisatsioonid ja üksikisikud. Seekord oodatakse ettepanekuid endise Rõuge valla piirides (mitte üle kogu uue valla) tegutsenud ettevõtete seast.

Rõuge vallas tegutsev äriühing/ettevõtja peab vastama järgnevatele kriteeriumitele:

1.Ettevõtte tegevus ja eeskuju on enim mõjutanud Rõuge valla elukeskkonda ja inimeste heaolu.

2.Ettevõte on suurendanud elanike tööhõivet, sissetulekuid.

3.Ettevõte on suurendanud Rõuge valla tuntust, muutnud valla atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, spetsialistidele, investoritele.

4.Ettevõte on aidanud kaasa valla positiivsele ja tasakaalustatud arengule.

Põhjendatud ettepanekuid oodatakse kirjalikult valla kantseleisse kuni 16.novembrini 2017 aadressil Ööbikuoru 4, Rõuge alevik, 66201 või e-posti teel aadressile vald@rauge.ee

Tiitel antakse kätte 14. detsembril toimuval ettevõtjate ja seltside tänuüritusel Rõuge rahvamajas.