Teenused

Head ettevõtjad ja ettevõtlikud inimesed!

 

Oleme valmis saanud Rõuge ja Haanja inimestele suunatud kodulehe www.kohalikule.ee ehk "Kohalikult kohalikule".

Mitmetel varasematel koosolekutel ettevõtjatega on olnud juttu vajadusest infoportaali-infopanga järele, kus inimesed saaksid teada anda oma pakutavatest teenustest ja toodetest, kus saaks teavitada oma oskustest ja erinevatest ettevõtmistest ning jagada ostu-müügi kuulutusi. On olnud jutuks, et vallakodanikud ei tea täpselt, mida oma vallas pakutakse: kes tegeleb autoremondi, kes metallitööga, kelle käest oleks võimalik tellida sünnipäevaks torti, kust saab osta mune, kartulit ja muud juurvilja, kes pakub käsitööd müügiks, kes teeb perepilte, kust saab tellida saematerjali...

Nüüd on selline infokeskkond loodud. Seda saavad kasutada kõik Rõuge ja Haanja valla elanikud ja ettevõtjad. Kodulehele on vaja vaid sisse logida ja ennast kasutajaks registreerida ning kuulutuste-teadete ja muu info lisamise võimalus on olemas. Oma kuulutusi saate portaalis ise muuta-täiendada ning aegudes maha võtta. Samuti saavad kõik kodulehelt otsida vajalikku infot.      

Kutsume kõiki üles oma teenustest ja toodetest kodulehe kaudu teada andma. See on kasulik nii teie ärile kui vallarahvale info saamise mõttes. Ei tasu olla tagasihoidlik arvates, et toodang pole infopangas avaldamiseks piisavalt atraktiivne. Kõik, mida meil siin kohapeal toodetakse ja teenusena pakutakse, on kellelegi vajalik. Andkem siis sellest teada, et kliendid meid üles leiaksid!                         

Kuna tegemist on veel suhteliselt uue "asjaga", oleme tänulikud igasuguse tagasiside eest. Andke palun kohe teada, kui näete veebilehel probleemi. Küsimuste korral saate pöörduda lehe administraatori poole telefonil 785 9232 või e-posti teel jaanus@rauge.ee.

 

Tutvusta enda või oma ettevõtte tooteid ja teenuseid infoportaalis www.kohalikule.ee