« Tagasi

Aeg mõelda talgutele ja end kirja panna!

6. mail toimuva Teeme Ära talgupäevani on pisut rohkem kui kolm nädalat, innustame ka Rõuge rahvast sellest agaralt osa võtma.
Kui olete ka tänavu kampaania raames talguid korraldamas, tuleks need aegsasti Teeme Ära lehele kirja panna − nii jõutakse kohale toimetada stardipakett ning talgulised saavad teha vajalikud ettevalmistused. Hilistele ärkajatele ei pruugi stardipakette jaguda.
Kui talgud kirja pandud ja stardipaketi kättesaamiseks sobiv SmartPOSTi pakiautomaat valitud, siis jõuab pakk kohale 1−2 nädala jooksul. Mulluse talgute arvu järgi on tänavu kokku pandud 2000 paketti. Lähem info veebis aadressil  www.teemeara.ee/talgujuhile/talgujuhi-stardipakett.
Tänavu on talgupäeva märksõnaks valmistumine. Ühekoos valmistume Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistamiseks, aga ka looduse vingerpussideks. Sel puhul on igas stardipaketis EV100 juubelilogoga 2-meetrine mastivimpel ning vändaga laetav LED-taskulambiga raadio. Tutvu tänavuste talguteemadega meie kodulehel aadressil www.teemeara.ee/talgujuhile.
Kohtumiseni maikuu esimesel laupäeval, 6. mail kõikjal üle Eesti!
Kogu vajalik info on kirjas talgute kodulehel www.teemeara.ee.